O Unii Europejskiej i świecie – Boomer i Zetki

Rozmowa Piotra Szczepańskiego „Boomera” z dwoma „Zetkami” – Niną Sługocką i Zofią Szeremet [31 maja 2024 r.]

Nie możesz obejrzeć wykładu? Posłuchaj podcastu:

Przed nami wybory do Parlamentu Europejskiego. Dlatego warto porozmawiać o Unii, o tym jak jest postrzegana w pokoleniu, które już z Unią wyrosło. Czy przedstawiciele tego pokolenia dostrzegają zalety, wady, czy dostrzegają zagrożenia dla niezależności i suwerenności Polski? O co chodzi z tymi nakrętkami, zielonym ładem, etc.? Może warto porównać te opinie z tym co sądzi przedstawiciel pokolenia „boomerów”?

Porozmawiamy też o wojnie, zagrożeniach, patriotyzmie…

Czy taka rozmowa może być ciekawa? Sami zobaczcie.

 


Jeśli chcesz wspierać Wszechnicę w dalszym tworzeniu treści, organizowaniu kolejnych #rozmówWszechnicy, możesz:

1. Zostać Patronem Wszechnicy FWW w serwisie https://patronite.pl/wszechnicafww Przez portal Patronite możesz wesprzeć tworzenie cyklu #rozmowywszechnicy nie tylko dobrym słowem, ale i finansowo. Będąc Patronką/Patronem wpłacasz regularne, comiesięczne kwoty na konto Wszechnicy, a my dzięki Twojemu wsparciu możemy dalej rozwijać naszą działalność. W ramach podziękowania mamy dla Was drobne nagrody.

2. Możesz wspierać nas, robiąc zakupy za pomocą serwisu Fanimani.pl – https://tiny.pl/wkwpk Jeżeli robisz zakupy w Internecie, możesz nas bezpłatnie wspierać. Z każdego Twojego zakupu średnio 2,5% jego wartości trafi do Wszechnicy, jeśli zaczniesz korzystać z serwisu FaniMani.pl Ty nic nie dopłacasz!

3. Możesz przekazać nam darowiznę na cele statutowe tradycyjnym przelewem. Darowizny dla Fundacji Wspomagania Wsi można przekazywać na konto nr: 33 1600 1462 1808 7033 4000 0001 Fundacja Wspomagania Wsi


Podobne wykłady Polityka

Komentarze

Partnerzy

Lista zapisanych wykładów jest aktualnie pusta.