Od rodziny nie można uciec

Zapraszamy na kolejny wykład w ramach Kawiarni Naukowej 1a w Wawerskim Centrum Kultury [8 grudnia 2022]

Nie możesz obejrzeć wykładu? Posłuchaj go w formie podcastu:

Zapraszamy Was na niezwykły wykład w ramach Kawiarni Naukowej 1a, który odbędzie się 8 grudnia 2022 roku. Tym razem w roli głównej profesor dr hab. Irena Namysłowska, ceniona psychiatra, psychoterapeutka i superwizor, autorka książki „Od Rodziny Nie Można Uciec”.

Rodzina, to miejsce, gdzie splatają się nie tylko indywidualne historie, ale także skomplikowane relacje między jej członkami. Jak w tym mikrokosmosie odnaleźć równowagę między własnymi potrzebami a związkami rodzinnymi? Jak docenić zasoby, jakie płyną z tej trudnej przestrzeni?

Prof. dr hab. Irena Namysłowska, doświadczony psychiatra i psychoterapeuta, podzieli się swoim bogatym doświadczeniem i wiedzą na temat terapeutycznego podejścia do problemów rodzinnych. Czytając jej książkę, „Od Rodziny Nie Można Uciec”, zgłębicie tajniki skomplikowanego świata rodzinnego.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby poznać nowe spojrzenie na temat relacji rodzinnych i odkryć, jak zbudować zdrowe i pełne zrozumienia więzi.

Subskrybujcie nasz kanał, aby być na bieżąco z najnowszymi wykładami i fascynującymi tematami prezentowanymi przez Kawiarnię Naukową 1a. To okno do światów wiedzy i inspiracji!

prof. dr hab. Irena Namysłowska – psychiatra, psychoterapeuta, superwizor. Superwizor Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Wieloletni kierownik Kliniki Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz konsultant krajowy Ministra Zdrowia w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży. Autorka wielu publikacji naukowych w tym podręcznika Terapia Rodzin oraz redaktor akademickiego podręcznika Psychiatria Dzieci i Młodzieży, oraz wielu rozdziałów w podręcznikach psychiatrii. Obecnie kieruje Warszawskim Ośrodkiem Psychoterapii i Psychiatrii w Warszawie.

Wykład zorganizowany w ramach Kawiarni Naukowej 1a w Wawerskim Centrum Kultury

Kawiarnia Naukowa 1a, logo


Wszystkie materiały obejrzysz również na naszym kanale Wszechnica FWW 

 

Podobne wykłady Społeczeństwo

Komentarze

Partnerzy

Lista zapisanych wykładów jest aktualnie pusta.