Single między samotnością a wspólnotowością. O znaczeniu przyjaciół, rodziny i pochodzenia dla osób żyjących w pojedynkę [tylko mp3]

Single między samotnością a wspólnotowością. O znaczeniu przyjaciół i rodziny pochodzenia dla osób żyjących w pojedynkę, dr hab. Aldona Żurek, Uniwersytet A.Mickiewicza w Poznaniu, 10 grudnia 2010

Singlizm jako nowy styl życia w ponowoczesnym świecie

Czym jest singlizm? Kim jest singiel? – na te i inne pytania odpowiedzi  udzielają prowadzący pierwsze w Polsce seminarium poświęcone tematyce singlizmu.
Zapraszamy do odsłuchania trzeciego wykładu z cyklu całorocznych wykładów otwartych organizowanych przez Collegium Civitas, pt. „Singlizm jako nowy styl życia w ponowoczesnym świecie”.
Collegium Civitas dostrzega, że zjawisko singlizmu stale się rozwija. Single są istotnym elementem struktury społecznej i stale obecnym punktem debaty publicznej. Istnieje potrzeba usystematyzowania i pogłębienia wiedzy społeczeństwa na ten temat. Seminarium prowadzą wykładowcy z różnych ośrodków akademickich z całej Polski. Zróżnicowany program pozwoli poznać tematykę singlizmu w wielu aspektach i rozszerzyć wiedzę słuchaczy na ten temat.

[2012]

Licencja Creative Commons
Ten utwór jest dostępny na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 3.0 Polska.

Podobne wykłady Społeczeństwo

Komentarze

Partnerzy

Lista zapisanych wykładów jest aktualnie pusta.