Jak działać na rzecz osób LGBT+ na wsi?

Spotkanie z Ewą Twardowską i Kubą Adamczykiem zorganizowane przez FWW i Fundusz dla Odmiany [14 listopada 2023 r.]

Posłuchaj nagrania ze spotkania w formie podcastu:

Fundacja Wspomagania Wsi i Fundusz dla Odmiany zapraszają na webinar wszystkich, którzy chcą posłuchać opowieści o tym, jak wygląda działanie na rzecz osób LGBT+ na wsi.

Dowiecie się, dlaczego osoby te chcą działać, z czym się mierzą, co robią i jak osobom LGBT+ żyje się na wsi.

Chcecie też zainspirować się do stworzenia własnego działania na rzecz osób LGBT+ i dowiedzieć się, jak uzyskać wsparcie w działaniu i środki na nie?

To spotkanie jest dla Was!

W webinarze udział wezmą:

Ewa Twardowska, mieszkanka wsi Chropy, zaangażowana w działania miejscowego stowarzyszenia “Stokrotka”, opowie, jak jej się żyje na wsi z tęczową rodziną oraz w jaki sposób w ramach projektu wspartego finansowo przez Fundusz dla Odmiany zorganizowała wyjazd mieszkańców na wystawę Daniela Rycharskiego i spotkanie o tematyce LGBT+ w remizie OSP.

Kuba Adamczyk z Funduszu dla Odmiany opowie o wsparciu, którego Fundusz udziela osobom działającym i chcącym zacząć działać na rzecz społeczności LGBT+ oraz przedstawi sytuację osób LGBT+ w Polsce, w tym osób mieszkających na wsi.

W trakcie spotkania będzie można zadawać pytania na czacie, do których odniesiemy się na koniec webinaru. Wtedy też zorganizujemy sesję pytań i odpowiedzi, podczas której osoby uczestniczące będą mogły porozmawiać z naszymi gośćmi.

Projekt jest realizowany przy wsparciu Ambasady USA.

Podobne wykłady Społeczeństwo

Komentarze

Partnerzy

Lista zapisanych wykładów jest aktualnie pusta.