Rejestracja działalności gospodarczej krok po kroku

Wywiad z Ewą Włodarczyk zrealizowany został w ramach projektu „ABC przedsiębiorczości III. Edukacja finansowa dla mieszkańców wsi i małych miast” 15 listopada 2016 r. [0h24min]

Założenie działalności gospodarczej jest swego rodzaju ukoronowaniem rozważań na temat własnej firmy.  Warto dobrze przemyśleć strategię wejścia na rynek, dokładnie oszacować budżet na start, zrobić rzetelny biznesplan, by bez obaw udać się do „jednego okienka”.

Ewa Włodarczyk, ekspert w projekcie „ABC Przedsiębiorczości III. Edukacja finansowa dla mieszkańców wsi i małych miast” omawia kwestie rejestru firmy do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) poprzez procedurę „jednego okienka” lub Internetu, mówi o innych instytucjach które należy powiadomić zakładając firmę. Podczas rozmowy poruszone zostały także kwestie koncesji i zezwoleń przy prowadzeniu działalności oraz zagadnienia związane z kontem firmowym w banku.

https://edufin.pl/jak-zarejestrowac-dzialalnosc-gospodarcza-krok-po-kroku/

Wywiad zrealizowany został w ramach projektu „ABC przedsiębiorczości III. Edukacja finansowa dla mieszkańców wsi i małych miast”. Projekt prowadzony jest przez Fundację Wspomagania Wsi we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim.

Podobne wykłady Ekonomia

Komentarze

Partnerzy

Lista zapisanych wykładów jest aktualnie pusta.