Singiel – konsument usług rekreacyjno-turystycznych [tylko mp3]

Singiel – konsument usług rekreacyjno-turystycznych, dr Adrian Przemysław Lubowiecki-Vikuk, Wyższa Szkoła Kultury Fizycznej i Turystyki im. Haliny Konopackiej w Pruszkowie, Wydział Wychowania Fizycznego i Turystyki, 14 stycznia 2011

Singlizm jako nowy styl życia w ponowoczesnym świecie

Czym jest singlizm? Kim jest singiel? – na te i inne pytania odpowiedzi  udzielają prowadzący pierwsze w Polsce seminarium poświęcone tematyce singlizmu.
Zapraszamy do odsłuchania trzeciego wykładu z cyklu całorocznych wykładów otwartych organizowanych przez Collegium Civitas, pt. „Singlizm jako nowy styl życia w ponowoczesnym świecie”.
Collegium Civitas dostrzega, że zjawisko singlizmu stale się rozwija. Single są istotnym elementem struktury społecznej i stale obecnym punktem debaty publicznej. Istnieje potrzeba usystematyzowania i pogłębienia wiedzy społeczeństwa na ten temat. Seminarium prowadzą wykładowcy z różnych ośrodków akademickich z całej Polski. Zróżnicowany program pozwoli poznać tematykę singlizmu w wielu aspektach i rozszerzyć wiedzę słuchaczy na ten temat.

[2012]

Licencja Creative Commons
Ten utwór jest dostępny na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 3.0 Polska.

Podobne wykłady Społeczeństwo

Komentarze

Partnerzy

Lista zapisanych wykładów jest aktualnie pusta.