Przyrodnicze symbole Polski

Skarby Polskiej Przyrody – Niepodległościowy wykład Bartosza Popczyńskiego w ramach cyklu #spotkaniazprzyroda [16 listopada 2023 r.]

Posłuchaj wykładu w formie podcastu:

Zapraszamy na niezwykły wykład Bartosza Popczyńskiego, leśnika z wykształcenia i pasji, który jako pasjonat przyrody i historii poprowadzi fascynującą prezentację podczas spotkania zorganizowanego z okazji 105. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Wydarzenie jest częścią cyklu #spotkaniazprzyroda.

W trakcie tego wyjątkowego spotkania, Popczyński zabierze nas w podróż przez bogactwo przyrody Polski, ukazując charakterystyczne elementy, które stanowią narodowe skarby. Będziemy mieli okazję odkryć tajemnice bociana, żubra, Tatr i morza, które są nieodłącznymi symbolami naszego kraju.

Wykład Bartosza Popczyńskiego to nie tylko lekcja przyrody, ale także podróż w czasie i przestrzeni, prowadzona przez osobę zafascynowaną różnorodnością środowiska naturalnego Polski.

Dołącz do naszej społeczności, aby zgłębić tajemnice polskiej przyrody i uczcić ważne wydarzenie historyczne. Niech ten wyjątkowy wykład zainspiruje nas do szacunku i ochrony naszych naturalnych skarbów, które stanowią dumę Polski. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Bartosz Popczyński – leśnik z wykształcenia i pasji, edukator w Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej w Lasy Miejskie – Warszawa, pasjonat kolarstwa, pszczół, ptaków i historii.

Polecamy też inne wykłady Bartosza Popczyńskiego z cyklu Spotkania z przyrodą


Organizatorem wykładu jest Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej Lasy Miejskie Warszawa

Lasy Miejskie Warszawa Logo


Jeśli chcesz wspierać Wszechnicę w dalszym tworzeniu treści, organizowaniu kolejnych #rozmówWszechnicy, możesz:

  1. Zostać Patronem Wszechnicy FWW w serwisie https://patronite.pl/wszechnicafww Przez portal Patronite możesz wesprzeć tworzenie cyklu #rozmowyWszechnicy nie tylko dobrym słowem, ale i finansowo. Będąc Patronką/Patronem wpłacasz regularne, comiesięczne kwoty na konto Wszechnicy, a my dzięki Twojemu wsparciu możemy dalej rozwijać naszą działalność. W ramach podziękowania mamy dla Was drobne nagrody.
  2. Możesz wspierać nas, robiąc zakupy za pomocą serwisu Fanimani.pl – https://tiny.pl/wkwpk Jeżeli robisz zakupy w internecie, możesz nas bezpłatnie wspierać. Z każdego Twojego zakupu średnio 2,5% jego wartości trafi do Wszechnicy, jeśli zaczniesz korzystać z serwisu FaniMani.pl Ty nic nie dopłacasz!

Partnerzy

Lista zapisanych wykładów jest aktualnie pusta.