Wszechobecne fraktale

Wykład dr. hab. Marka Wolfa w ramach Kawiarni Naukowej 1a w Wawerskim Centrum Kultury [11 lutego 2021 r.]

Nie możesz obejrzeć wykładu? Posłuchaj go w formie podcastu:

Fraktale czym są i gdzie można je dostrzec? Dr hab. Marek Wolf opowie o tajemniczych wzorach, obecnych we wszystkich strukturach rzeczywistości.

Zapraszamy na inspirujący wykład „Wszechobecne fraktale” prowadzony przez renomowanego specjalistę w dziedzinie matematyki i fizyki, Dr hab. Marka Wolfa. Jako doświadczony fizyk na Wydziale Matematyczno-Przyrodniczym w Szkole Nauk Ścisłych UKSW, Dr hab. Marek Wolf jest ekspertem w dziedzinie supersymetrii, strun oraz liczb pierwszych.

Podczas tego fascynującego wykładu, dr hab. Marek Wolf zabierze nas w podróż przez świat wszechobecnych fraktali, ukazując ich matematyczną istotę i powszechne występowanie we wszystkich dziedzinach życia. Wykorzystując swoją bogatą wiedzę z zakresu fizyki, wykładowca przedstawi, jak fraktale odgrywają istotną rolę w opisie chaotycznych i regularnych struktur w świecie przyrody.

Nie przegap okazji, aby poszerzyć swoją wiedzę z matematyki i fizyki pod kierunkiem Dr hab. Marka Wolfa, eksperta w dziedzinie supersymetrii, strun oraz liczb pierwszych. To nie tylko spotkanie z fraktalami, ale także z pasjonującym światem nauki, który kształtuje nasze zrozumienie otaczającej nas rzeczywistości.

Dr hab. Marek Wolf – Specjalista w zakresie supersymetrii, strun oraz liczb pierwszych. Fizyk na Wydziale Matematyczno-Przyrodniczym. Szkoła Nauk Ścisłych UKSW

Wykład zorganizowany w ramach Kawiarni Naukowej 1a w Wawerskim Centrum Kultury

Kawiarnia Naukowa 1a, logo


Wszystkie materiały obejrzysz również na naszym kanale Wszechnica FWW 

Podobne wykłady Nauka

Komentarze

Partnerzy

Lista zapisanych wykładów jest aktualnie pusta.