Najlepsze miejsce na świecie – Jacek Bartosiak / Spotkania z Gwiazdami

Wieczór autorski dr. Jacka Bartosiaka zorganizowany w Wawerskim Centrum Kultury w ramach cyklu „Spotkania z Gwiazdami” [18 grudnia 2023 r.]

Posłuchaj wykładu w formie podcastu:

Wieczór autorski dr. Jacka Bartosiaka – prawnika, autora książek na temat geopolityki, strategii wojennej, innowacji technologicznych, założyciela i właściciela projektu Strategy & Future.

Biblioteka Wawerska wraz z Wawerskim Centrum Kultury zapraszają na spotkanie dr. Jackiem Bartosiakiem – założycielem i właścicielem Strategy&Future; Dyrektorem Programu Gier Wojennych i Symulacji Fundacji Pułaskiego; Senior Fellow w The Potomac Foundation w Waszyngtonie, współzałożycielem „Play of Battle”, zajmującej się przygotowywaniem symulacji wojskowych; współpracownikiem Nowej Konfederacji oraz New Generation Warfare Centre w Waszyngtonie; członkiem zespołu doradczego pełnomocnika rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego (2017–2018), prezesem zarządu spółki Centralny Port Komunikacyjny Sp. z o.o. (2018–2019).

Gość „Spotkań z Gwiazdami” jest również absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, adwokatem i partnerem zarządzającym w kancelarii adwokackiej zajmującej się obsługą biznesu od 2004 roku.

Rozmowę z ekspertem do spraw geopolityki i geostrategii, uczestnikiem debaty na temat sytuacji strategicznej Europy Środkowo-Wschodniej, zachodniego Pacyfiku i Eurazji i autorem licznych bestsellerów dotyczących zmian geopolitycznych we współczesnym świecie poprowadzi Monika Rudnicka.

Projekt finansuje Dzielnica Wawer m.st. Warszawy.

Nagranie w ramach współpracy z Biblioteką Publiczną w Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy Wawerskim Centrum Kultury

Strategy&Future – na stronach https://strategyandfuture.org/ / Twitter http://bit.ly/3438Br7 / Instagram http://bit.ly/33WnVWq / Facebook http://bit.ly/2PjHc07 oraz na kanale YT http://www.youtube.com/@strategyfuture mogą Państwo znaleźć artykuły, wywiady i książki Marka Budzisza, Jacka Bartosiaka i zespołu Strategy&Future – zapraszamy.


Jeśli chcesz wspierać Wszechnicę w dalszym tworzeniu treści, organizowaniu kolejnych #rozmówWszechnicy, możesz:

  1. Zostać Patronem Wszechnicy FWW w serwisie https://patronite.pl/wszechnicafww Przez portal Patronite możesz wesprzeć tworzenie cyklu #rozmowyWszechnicy nie tylko dobrym słowem, ale i finansowo. Będąc Patronką/Patronem wpłacasz regularne, comiesięczne kwoty na konto Wszechnicy, a my dzięki Twojemu wsparciu możemy dalej rozwijać naszą działalność. W ramach podziękowania mamy dla Was drobne nagrody.
  2. Możesz wspierać nas, robiąc zakupy za pomocą serwisu Fanimani.pl – https://tiny.pl/wkwpk Jeżeli robisz zakupy w internecie, możesz nas bezpłatnie wspierać. Z każdego Twojego zakupu średnio 2,5% jego wartości trafi do Wszechnicy, jeśli zaczniesz korzystać z serwisu FaniMani.pl Ty nic nie dopłacasz!

Podobne wykłady Historia

Komentarze

Partnerzy

Lista zapisanych wykładów jest aktualnie pusta.